
Aktuální nabídka dle appky BeerSport

Pilsner Urquell

Birell Světlý

Velkopopovický Kozel 11

Velkopopovický Kozel Černý

Gambrinus Nepasterizovaná 10
Reviews
Když mi jednoho hezkého a slunečného dne - kolem poledního - zakručelo v žaludku, vešel jsem s notnou dávku nejistoty do této hospůdky. Sluníčko hřálo, venku seděli tři venkovští strejci a z chodby zavanul typický lehký odér zvětralého piva. Hned jsem věděl, že jsem na správném místě. Přiměřená cena a lehce ,,držkatá" hospodská mně už jen utvrdila v dojmu, že tady je svět ještě v pořádku. Vesnická hospoda, tak jak má být.
Hezké místo a příjemná obsluha. Je zde dostatek místa na sezení a rozhodně se zde zastavte při vyjížďce na kole či běhu. Doporučuji!
Kdo hledáte domácí kuchyni a příjemnou obsluhu, tak tady je to pravé místo.
Na hotovku už čekáme hodinu, začínám být hotovej. V kuchyni mají evidentně max dvojplotnu, nosí jídla ,jedno po 10 minutách ...hrozný...jídlo bez chuti ...sem nechodit !!!
Velmi příjemné a útulné místo, výborné jídlo a bezvadná příjemná obsluha. Atmosféra super... jídelní lístek překvapil
Máme zde nějakou informaci aktualizovat? Dejte nám prosím vědět.